Wyjątkowe buty na koturnie – jak wybrać?

Bądź modna w butach na koturnie

Wygodniejsze od szpilek, ale równie atrakcyjne – buty na koturnie od kilku sezonów wyznaczają gorące trendy. Są nieśmiertelne. Znów popularne, tak jak lata temu, koturny podbijają listę modowych przebojów. W nadchodzącym okresie letnim, kolejny raz będą na topie. Klasyka jest zawsze w cenie. Nie może ich zabraknąć w Twojej garderobie!

Jakie buty będą najmodniejsze w najbliższym sezonie?

Mogą być zabudowane lub odkryte, z gołym palcem, piętą, wyższą lub niższą podeszwą, stworzone z różnych materiałów… To które wybrać? Które są najmodniejsze? Wyjątkowe buty na koturnie będą sprawiały, że Twoja sylwetka się wysmukli, nogi będą wyglądały na szczupłe i dłuższe. Dobrze dopasowane buty, będą stanowiły idealne dopełnienie stylizacji. To, który model będzie odpowiedni, zależy w dużej mierze od okoliczności, w których w nich wystąpimy. Na plażę, spacer, rankę, możesz założyć espadryle na koturnie, która jest opleciona słomą. Stanowią one odzwierciedlenie ostatnich trendów. Wykonane z naturalnych materiałów, przepuszczające powietrze, podkreślają wizerunek osoby dbającej o środowisko. Innym fasonem, który może wpłynąć na charakter stylizacji, są buty wysoko wiązane. Eksponują łydki, przyciągają wzrok, nadając seksowny wyraz kreacji.

Z jakim strojem zestawić buty na koturnach?

Obuwie na koturnie DeeZee jest uniwersalne. Buty tego typu nie nadają się do biegów przełajowych, nie sprawdzą się też podczas wspinaczki, ale ich wygodna platforma daje nam poczucie komfortu większe, niż przy butach na obcasie lub szpilce, dlatego możemy je założyć zarówno na dłuższy spacer, jak i tańce do białego rana. Pasują do zwiewnej sukienki, szortów, eleganckich spodni. Można je komponować z codziennymi stylizacjami, jak i bardziej wyszukanym strojem. Wszystko zależy od tego, na jaki fason obuwia się zdecydujemy. Jest ich tak wiele, że ciężko ograniczyć się tylko do jednej pary. Atrakcyjna cena i fakt, że nie wychodzą z mody, co jakiś czas są znów na fali, stanowi niewątpliwą zaletę tych wyjątkowych butów.